LED mobilní semafory

LED mobilní semaforová souprava Visio

LED mobilní semaforová souprava se skládá ze 2  sklopných boxů se semaforovými světly o rozměrech 25x75x2,2 cm. Každý stojan obsahuje 3 světla (zelená,žlutá a červená) s 200 mm led optikou. Jedná se o bezdrátový systém používaný zejména v zónách s omezeným provozem. Systém je napájen 2 bateriemi 12V (každá pro jeden semafor) umístěných v boxu, kde je zárovoň umístěna řídící jednotka (1 pro každý semafor).

Při použití 70Ah baterie je systém schopný fungovat až 200hodin v závoslosti na světlených podmínkách. (Svítidla obsahují senzor pro úpravu jasu)

LED mobilní semafor Visio_new stand

WEB_2011-22-09_mobile traffic light_head

LED mobilní semafor nabízí několik výhod oproti tradičním semaforovým světlům, zejména snižení spotřeby a zvýšení svítivosti použitím LED technologie.
Visio mobilní LED semaforová souprava se skládá ze 2 sklopných boxů se semaforovými světly o rozměrech 25x75x2,2 cm. Každý stojan obsahuje 3 světla (zelená,žlutá a červená) s 200 mm led optikou. Jedná se o bezdrátový systém používaný zejména v zónách s omezeným provozem. Systém je napájen 2 bateriemi 12V (každá pro jeden semafor) umístěných v boxu, kde je zárovoň umístěna řídící jednotka (1 pro každý semafor).

Mikroprocesor semaforové soupravy umožňuje nastavit 3 časy:
červená/červená; zelená 1; zelená 2.
Možné nastavení pro jednotlivou fázi je 99 sekund (1sekunda pro každý krok).
Je možné taktéž docílit 495 sekund (5 sekund pro každý krok).

SNÍŽENÍ SPOTŘEBY
Mobilní semaforová souprava je vybavena fotobuňkou (umístěnou v zelené optice), která zajišťuje kontrolu okolního jasu a reguluje jas LED světel v daném okamžiku.

ZVÝŠENÍ JASU
Maximální jas dosažený pomocí LED světel je 5x větší než při použití tradičních semaforových světel

VYSOKÁ SPOLEHLIVOST
Živostnost tradičních světel je přibližně od 2000 do 6000 hodin, naproti tomu životnost LED světel je přibližně 30000 až 60000 hodin. Mimo jiné, semaforové soupravy při poruše jednoho světla (prasklé žárovce) nefungují. LED semaforové světlo je složeno ze 120 samostatných LED diod a v případě, že by i 10 z nich přestalo fungovat, je mobilní semafor stále funkční.
JEDNODUCHÁ MANIPULACE
Kompaktní a sklopná konstrukce umožňuje lehký transport a manipulaci s mobilní semaforovou soupravou.

Doporučená baterie 12V 100Ah není součástí.
Chcete vědět více? Informujte se na info@visiocom.cz.

 Contact us