LED veřejné osvětlení D-Series

Výkonné a spolehlivé LED veřejné osvětlení s LED se značkovými komponenty. Čipy Bridgelux, napájecím zdrojem MeanWell a zárukou 3 roky.

Vysoce kvalitní LED čipy

Profesionální zapouzdření LED čipu značky BridgeLux umožňuje LED světelnému zdroji vynikající ochranu proti optickému útlumu a ideální telpelnou vodivost.

Značka Meanwell jako zdroj napájení

S využitím zdrojů od předního světového výrobce MeanWell je dosaženo vysoké stabilitě osvětlení, dlouhé životnosti a optimálního výkonu.

Optimální odvod tepla

Použití prvotřídních materiálů při spojení PCB desky a hliníkového chladiče umožňuje perfektní odvod tepla a zaručuje optimální teplotu LED čipů. Díky vynikajícímu designu prodění vzduchu a dostatečnýcm chladícím plochám je útlum LED světel pod bezpečnou kontrolou.

Vylepšený design optických čoček

Využitím speciální techniky zrcadlení je dosaženo efektivního využití celého světelného toku. Veškeré emitované světlo je vždy nasměrováno správným směrem. Jedinečný obdélníkový design čočky umístěný přímo na LED čipu zajišťuje kontrolu nad horizontálním a vertikálním směrem světelného paprsku.

Exkluzivní  design svítidel

Precizní a hladký desigh bez linií. Jedinečný exkluzivní slim-design, který spoří náklady na dopravu a odpovídá ekologickým trendům.

Bezpečné balení

Packing1

Použití

Install

 Contact us